אנרגיה

אנרגיה – התקני תדלוק, התייעלות בתצרוכת הדלק

התקני תדלוק אוטומטיים  הינם מערכות אשר כוללות התקן שמותקן בכלי הרכב שלכם, הניתן באמצעותו לתדלק מבלי לשלם בעת הצריכה.

התשלום נערך על פי הסכם בין חברת הדלק לבינכם. תקבלו ביחד עם החיוב החודשי דוח אשר על גביו יופיעו כל נתוניו של התדלוק ובמצב של ניצול לרעה של כלי הרכב שלכם, אפשר אף לחסום את התדלוק האוטומטי.

במציאות של היום, חברות הדלק נותנות בידכם אף קבלה של עדכון ועריכה של פעולות על ידי אתר אינטרנט. על כל השירותים הללו ייגבה ממכם תשלום, על התקנת של התקני תדלוק ועל מנוי לכל מיני שירותים, לרבות – אחריות, הפקת דוחות וכיוצא בזה.

משרד האנרגיה קידם כל מיני תקנות, אשר דורשות התקנתם של התקני תדלוק אוניברסליים, אשר ייתנו בידכם תדלוק בכל תחנות הדלק ברחבי מדינת ישראל. לאחר הרבה דיונים משפטיים בתחום, נקבע בחודש יוני, בשנת 2017, כי עד שלהי שנת 2017 בכל תחנת דלק, אשר הינה מוכרת דלק על ידי התקני תדלוק מכל סוג שהוא, יהיו מינימום שלוש עמדות של התקני תדלוק אוניברסליים עבור כל מוצר ובהתאמה לכך כל ההתקנים בכלי רכב יומרו להתקן תדלוק כללי.

התייעלות בתצרוכת הדלק

אחד מן המעשים הכי יעילים עבור התייעלות בתצרוכת הדלק הינו התקנה של התקני תדלוק, אשר הינם התקנים אוניברסליים שנותנת בידכם לתדלק בכל תחנת דלק, ללא הצורך להיות כפופים לתחנת דלק מסוימת. עסקינן במעשה פורץ דרך עבור בעלי ארגון, חברה או עסק מפאת הסיבה כי האופציה לחתימה על חוזה תדלוק עם חברת דלק, בתום עריכת השוואת מחירים והענקה של הצעת מחיר הוגנת לשם תדלוק כלי הרכב שלכם.

חברה אשר שמה הינה הולך לפניה מבינה להעניק לכם את הפתרון הראוי מן ההיבט של החוזה עמכם – החל מהצעת מחיר הכי סבירה וכלה באופציה בפיקוח על תצרוכת הדלק שלכם, על פי דוח כוללני אותו אפשר לקבל בתום מדי חודש.

מאז הושמשו כל מיני התקני תדלוק, אפשר להבחין איך בוצעה המעטה בשיעור של עשרות אחוז מן ההיבט של עלות הדלק. עוד אופציה לשם התייעלות בתצרוכת הדלק הינה על ידי נתיב של ליסינג, אשר ייתן בידכם לערוך השכרה של כלי רכב למועד קצר ובזאת לחסוך כסף בעד אחזקה.

עוד מאמרים בנושא…

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן