יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס (4)

הובלה ימית

חרף המסובכות של ארגון הובלות של מטענים בין לאומית על ידי הים, עסקינן בדרך הולמת ביותר, בשל זאת כי הצ'אנס להעביר כך מטען רב – המעמס של אוניות הינו רב אל מול אמצעי תחבורה אשר הינם שונים והנתיבים הימיים מבצעים סינרגיה באפשרות של העברה הלא מסויגת שלהם.

המשלוח אשר מובל במכולה ימית מורכב מכל מיני סוגים. היא מוודאת הגנה של המטען, מזרזת את הפרוצדורה של תהליך העמסה ושל הפריקה ונוחות לאזור על האונייה או ברכבת, דבר אשר ממעיט את מחיר ההובלה ומעניק צ'אנס להעביר מקסימום של מטענים. הובלה של כל מיני מסעות לצד עשיית שימוש במכולה מוגדרת באפקטיביות רבה ומגבירה באופן ניכר את הטיב של שירות הובלה ימית.

הובלה ימית

בשל היחסים שקיימים לנו עם אוסטרליה, אירופה, אמריקה הדרומית והצפונית, סקנדינביה וכן אסיה, תהיו זכאים לקבל ולשלוח מטען בכל המדינות אשר על פני הגלובוס בעלות זמינה וסבירה ביותר ובזריזות מרבית, אל מול סינרגיה של כל מיני כלי תחבורה. חרף העובדה כי במרבית המצבים הובלה ימית בין לאומית משמשת כחלק מהובלה בסינרגיה, אפשר להוביל משא על ידי הים אף במידה ועסקינן רק בדרישה להעביר אותו מנמל אחד למשנהו.

המעלות של הובלה ימית

האטימות ואבטחת של מכולות – המכולות מורכבות ממתכת אטומה וכן מסיבית, כה שלא רק שהן מסתירות את תכולת המשא, כי אם מהוות קושי בידי גנבים לגנוב אותו על תכולתו. הובלה ימית מבוצע על ידי מכולות אשר טומנות בחובן את המשא הנדרש. מכולות אלו מורכבות על גבי אניית המשא ופורקות את התכולה שלהם רק כאשר הן באות לנמל היעד. המכולות עשויות לבוא בכל מיני גדלים וכה הן עשויות להכיל אף ציוד מסיבי ורב שאי אפשר להעביר בנתיב הובלה של אווירי. יש מכולות אשר באות עם מענה חימום או לחלופין מענה קירור על פי דרישה וכה אפשר להעביר אף מוצרי תרופות, מזון וכיוצא בזה.

העלות של הובלה ימית

העלות של הובלה ימית עשויה להיות מוסכמת על חברת הספנות ועל המוביל מבעוד מועד, עוד לפני הובלה של המשא מנמל אחד אל נמל שני. העלות תיקבע בהתאם ליחידת נפח ומשקל, בהתאם לרב מבין שניהם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן