פטורים

ייעוץ משפטי – עורך דין דיני עבודה

זכויות וחובות העובדים והמעסיקים במדינת ישראל מעוגנות בדיני העבודה, מדובר בתחום הנחשב למורכב ביותר ולכן, במקרים בהם קיים חשש לפגיעה בזכויות או חוסר הבנה וידיעה, הרי שמומלץ לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי מידי עורך דין דיני עבודה מומחה.

מצבים של פגיעה כספית או אישית הנוגעים לזכויות במקום העבודה, הינם שכיחים וזאת גם כאשר אין מדובר בכוונת זדון.

על מנת לקבל פיצוי הולם ולממש את מלוא הזכויות המגיעות לכם על פי חוק, יש צורך להבין את תחום דיני העבודה על בוריו ולשם כך נועדו שירותי עורך דין דיני עבודה.

החשיבות בקבלת ייעוץ וייצוג משפטי למימוש ומיצוי זכויות

בעולם אידאלי, ייתכן כי לעורכי דין לדיני עבודה לא הייתה תעסוקה, אולם העולם שבו אנו חיים אינו מושלם ובמיוחד כאשר מדובר על שוק העבודה.

רובנו משקיעים שעות רבות במקום העבודה המהווה מרכיב וחלק מרכזי בניהול שגרת חיינו. אולם, ישנם מצבים בהם על אף ההשקעה הרבה, אין אנו מקבלים את המגיע לנו.

בכל מקרה בו נעשה עוול לעובד או שישנה אי בהירות בנוגע לזכויות המגיעות לו, הרי שיש לקבל ליווי מקצועי.

עורך דין דיני עבודה מתמחה בכל ההיבטים הרלוונטיים הנוגעים לזכויות עובדים ומעסיקים בהם: פיטורין, אי תשלום הוצאות, הלנת שכר, תאונות עבודה ועוד.

היכולת המקצועית של עורך מומחה בתחום מתייחסת גם למקרים שאינם קשורים באופן ישיר לכספים דוגמת השפלה ופגיעה נפשית על ידי מעסיק. הייעוץ המשפטי חיוני גם כאשר עובד נמצא בסערת רגשות ועומד בפני צעד של התפטרות.

נקיטה בצעד שכזה, ללא התייעצות עם גורם מקצועי, עלולה להוביל להפסדים כספיים ולאובדן זכויות.

משרד עורכי דין מוביל בתחום דיני עבודה

הגשת תביעה לבתי דין לעבודה מהווה מוצא אחרון, אולם במידה וצעד זה הינו בלתי נמנע, הרי שחשוב לקבל חוות דעת מקצועית, ליווי וייצוג משפטי שיגדילו משמעותית את הסיכויים לזכות בתביעה ולקבל פיצוי הולם וראוי.

משרד עורכי דין ברקוביץ, אהרוני, זיו מעניק ללקוחותיו שירות מקצועי ויעיל ביחס אישי. צוות המשרד כולל עורכי דין בכירים ומנוסים המתמחים במגוון היבטי המשפט האזרחי – מסחרי ותחום דיני עבודה. אנו מקפידים להעניק לכל לקוח מענה מקצועי איכותי מתוך מסירות והתבססות על בקיאות משפטית וכלכלית עד להשגת התוצאה הרצויה.

עוד מאמרים בנושא…

ביטוח
בני פרץ

הצעת מחיר לביטוח עסקים ברמת גן

רמת גן, מאכלסת בשטחה את כל סוגי העסקים האפשריים, כאשר לכל אחד מסוגי העסקים השונים הפועלים ברחבי העיר ללא הפסקה, מותאמים מוצרי ביטוח שונים המיועדים

קרא עוד »
ביטוח
בני פרץ

ביטוח ציוד חקלאי

פוליסה נוספת המיועדת לחקלאים הינה פוליסת ציוד חקלאי המיועדת לכל אדם שברשותו ציוד המיועד למטרות עבודות חקלאיות, לרבות, מלגזות, כלי צ.מ.ה, טרקטורים וכדומה.

קרא עוד »
אינדקס עסקים
בני פרץ

דריזין ביטוחים סוכנות לביטוח בע"מ

מתי בפעם האחרונה הרגשתם בטוחים בסוכנות הביטוח שלכם? אם לקח כמה רגעים לחשוב על זה, הגיע הזמן שנכיר. דריזין ביטוחים סוכנות לביטוח ( 1992 ) בע״מ, הינה סוכנות ביטוח ותיקה ומבוססת

קרא עוד »
ביטוח
בני פרץ

ביטוח חקלאי

ביטוח חקלאי הינו מוצר ביטוחי המיועד לחברי מושב/קיבוץ שבבעלותם משק חקלאי, לבעלי משק חי ולחברות חקלאיות העוסקות במתן שירותים חקלאיים. ביטוח זה מיועד למטרות כיסוי

קרא עוד »
ביטוח
בני פרץ

ביטוחי חיים, בריאות ופיננסים

לפניכם מידע כללי אודות שלושה תחומי ביטוח חיוניים (ואף הכרחיים) לכל אחד ואחת מאיתנו: תחום ביטוחי הבריאות, תחום ביטוחי החיים ותחום השירותים הפיננסיים המוצעים לכם

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן