יבוא מכולות

שילוח אווירי בין לאומי

בעידן הנוכחי, שילוח אווירי מהווה את הדרך הטובה ביותר לצורך תהליך של ייבוא או ייצוא. כיצד תוכלו להבטיח את כדאיות התהליך? על כך ועוד – במאמר הבא.

שילוח אווירי בין לאומי: קיצור התהליך של ייבוא או ייצוא באופן משמעותי

אם בעבר תהליך של ייבוא או ייצוא התבצע באמצעות שילוח יבשתי או ימי, כיום רבים מעדיפים לבצע שילוח אווירי בין לאומי, וזאת לאור היתרונות הרבים של השיטה הזו ביחס לשיטות אחרות.

קודם כל, שילוח אווירי בין לאומי מקצר באופן משמעותי את התהליך, וזאת בשל העובדה כי חברות רבות החלו לבנות מרכזים גדולים בתוך שדה התעופה, לצורך ייעול תהליך הייבוא והייצוא מבחינה לוגיסטית.

שילוח אווירי בין לאומי

גם בישראל ניתן לראות כיצד חברות שילוח החלו להקים שלוחות אשר מאפשרות לקבל את הסחורה או לייצא באופן מהיר, ובכך להימנע מהליך מסורבל וארוך למדי. יתרון נוסף הוא תהליך האריזה. אם תהליך אריזה אשר מתבצע במשלוח ימי או יבשתי מהווה אתגר משמעותי, באמצעות שילוח אווירי ניתן לקצר את תהליך האריזה באמצעות ציוד מותאם אשר מאפשר לכם לבצע את השילוח באופן פרקטי ובטוח, באמצעות כלים מתקדמים.

האם שילוח אווירי בין לאומי הוא אכן משתלם?

אין ספק כי האפשרויות אשר עומדות בפניכם כיום מהוות אתגר, ולכן חשוב מאוד להתייעץ עם חברתנו אשר מתמחה בתחום של שילוח אווירי בין לאומי, מזה שנים רבות. חברתנו דוגלת במתן שירות יעיל אשר נעשה בשקיפות מלאה, וזאת מתוך מטרה כי תוכלו לקבל את מעטפת השירות הטובה ביותר.

נציגי החברה הם מומחים לתחום כמו גם מעניקים שירות של עמילות מכס אשר הוא נדבך בלתי נפרד מתהליך של שילוח אווירי בין לאומי. כאמור, שילוח אוויר מהווה יתרון בולט ביחס לשיטות שילוח אחרות וזאת בשל המערך הלוגיסטי המלא אותו אתם מקבלים, החל משלב הגעת הסחורה באמצעות מטוס ועד היערכות לוגיסטית באמצעות משאיות אשר מגיעות לשדה ומעבירות את הסחורה ליעד, בהתאם לזמנים אשר נקבעו, כך זאת בכדי שתוכלו לבצע את השילוח על הצד הטוב ביותר.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן